Коронавірус (Covid-19)

COVID-19: де брати захисні маски?

Карантин в Україні з кожним днем набуває все більших розмахів. Наразі призупинена робота метрополітену, авіа- та залізничного сполучення. Паніка навколо пандемії викликана не тільки тим, що COVID-19 (коронавірус) – це нове захворювання, ліків від якого ще не створили, а тим фактом, що знайти захисні маски сьогодні неможливо.

Аптеки пропонують медичні маски по 45-50 грн за одну одиниці, в той час, як це одноразовий предмет, який потрібно змінювати кожан раз, як ви виходите з оселі. Погодьтесь, що для багатьох українців це недопустима розкіш. Але ми сильна та дружня нація, яка проходила і через більші випробування, аніж карантин.

Саме тому виробник постільної білизни, домашнього та комерційного текстилю ТМ Nostra розпочав виробництво масок захисних , які можна використовувати багато разів! Вони абсолютно придатні для використання в умовах карантину, захищають дихальні шляхи та щільно прилягають до обличчя. Найголовніше, що після кожного виходу на вулицю ви можете прийти до дома, попрати захисну маску та продезінфікувати.

Колір масок – нейтральний, тому пасуватиме і жінкам, і чоловікам, та навіть підліткам. Ціна захисної маски – всього 15 грн.

Карантин – не час для спекулювання на ціні, це час єднання та підтримки. Замовляйте захисні  маски від виробника ТМ Nostra для себе та своїх близьких. Доставка здійснюється перевізником Нова пошта.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Надіслати повідомлення

    ПІП*
    Телефон*
    Email*
    Зручний для Вас час
    Коментар